همارشتن با محصولات جدید و همچنان ممتاز

[ad_1]

مهندس محسن صفایی مدیرعامل گروه صنعتی همارشتن در گفتگو با دنیای نما و پنجره از متنوع شدن سبد محصولات این شرکت موفق و ممتاز خبر داد و اظهار کرد:  ما  در همارشتن از همان ابتدا می‌دانستیم که با رونق سرمایه‌گذاری‌ها چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. از تولید و یا واردات پروفیل فاقد کیفیت لازم با استفاده از ماشین‌آلات و قالب‌های چینی گرفته تا افزایش تعداد عرضه‌کنندگان پروفیل در دوران مسکن مهر و … همه و همه نشان از آینده‌ای داشت که پیش‌بینی آن خیلی سخت نبود. 
وی تصریح کرد: برای همین تولید پروفیل یو‌پی‌وی‌سی یکی از زمینه‌های فعالیت گروه صنعتی همارشتن بود، در عین حال واحد جداگانه ساخت و نصب پنجره‌های باکیفیت و استاندارد را برای پروژه‌های بزرگ همچنان فعال نگه داشته‌ایم که  مطابق برنامه‌ها و البته جلوتر از دیگران حرکت کردیم. افزون بر این همواره به فکر تنوع بخشیدن به سبد محصولات خود بوده‌ایم و در زمینه تولید ورق‌های شیت یوپی‌وی‌سی هم سرمایه‌گذاری کردیم  و در سال 95 تعدادی از محصولات جدید را رونمایی کردیم و در سال جدید هم محصولات جدید‌تر به بازار عرضه خواهیم کرد. مرد شماره یک همارشتن با بیان اینکه استراتژی همارشتن از همان ابتدا هم محدود به تولید پروفیل یوپی‌وی‌سی به عنوان تک محصول نبود و سیاست تولید و عرضه نسل جدید کالاها و مصالح ساختمانی مبتنی بر پلیمر را همواره دنبال می‌کنیم، افزود: واقعیت این است در دوران بحران و رکود که برخی به فکر ارزان‌تر‌سازی پروفیل برآمدند و دیواره‌های پروفیل را نازک و… کردند، پروفیل همارشتن، هیچ تغییری در کیفیت و استاندارد خود ایجاد نکرده و استمرار و استحکام کیفیت و استاندارد پروفیل همارشتن همچنان زبانزد باقی مانده است.

 صفایی با اشاره به ارتقای سطح کیفیت محصولات تولید شده در همارشتن تاکید کرد: ما برخلاف جهت رودخانه حرکت می‌کنیم و با تعویض قالب‌های پروفیل در سال 93 استاندارد رال 716B کیفیت خود را به 716A ارتقا دادیم به این معنا که ضخامت دیواره پروفیل را از مثبت و منفی 2.8 میلی‌متر به 3 میلیمتر افزایش دادیم که حرکت برخلاف رفتار بازار بود و اتفاقا به ما خیلی کمک کرد. موفق شدیم آزمایشات مرکز SKZ را بر اساس استاندارد رال با موفقیت پاس نماییم که به زودی اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد. این عضو اتاق بازرگانی ایران همچنین گفت: از سوی دیگر از اواخر سال 94 و اوایل 95 خط تولید عایق‌های رطوبتی همارشتن را راه‌اندازی کردیم که از تابستان سال گذشته وارد بازار شده است. در واقع عایق‌های رطوبتی همارشتن از برترین ژئوممبران‌ها دارای استاندارد جهانی و گواهینامه کیفی‌است که در سراسر کشور در حال جذب نمایندگی هستیم و با توجه به شناخته بودن برند همارشتن فکر می‌کنیم با اقبال خوبی مواجه شود . جزییات بیشتری از محصولات همارشتن را به موقع اعلام خواهیم کرد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *