ستایش مرد شماره یک KALE KILIT از نوید تجارت ارسام

[ad_1]

سدات اوزگور، مرد شماره یک هلدینگ بین‌المللی KALE KILIT ترکیه از 3 سال تلاش مستمر و موفقیت کم‌نظیر شرکت ایرانی نوید تجارت آرسام به عنوان دفتر مشترک‌آلمنافع با مدیریت مهندس علی خرم، تقدیر کرد. این اتفاق مهم در نخستین روز برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان استانبول ترکیه رخ داد اما..
—————————————————————
به گزارش شبکه خبری دنیای پنجره، در جریان تقدیر سدات اوزگور (SEDAT OZGUR)  مالک هلدینگ بزرگ و بین‌المللی KALE KILIT  از مدیریت شرکت نوید تجارت آرسام، دفتر مشترک المنافع KALEدر ایران، با معرفی این شرکت موفق ایرانی به آقای زکی شافاک اُزان (ZEKI SAFAK OZAN)  مدیرعامل جدید گروه صنعتی KALE KILIT  بر توسعه هرچه بیشتر بازار و همکاری بین دو شرکت در آینده نزدیک تاکید شد.

شرکت نوید تجارت آرسام با بهره‌گیری از مدیریتی خلاق و تیم حرفه‌ای موفق شده تا در سه سال گذشته سهم یراق‌آلات و محصولات کاله کیلیت در بازار ایران سهم بالایی داشته باشد چرا که افزون بر 10 سال گارانتی، یراق‌آلات کاله با سابقه 63 ساله هم اکنون به بیش از 100 کشور جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران صادر می‌شود.
گفتنی است هم اکنون شرکت نوید تجارت آرسام و کاله کلیت در نمایشگاه صنعت ساختمان استانبول (yapi turkeybuild istanbul 2017) که از تاریخ ٢ لغایت ٦ خردادماه 96 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استانبول در حال برگزاری است، در سالن ٧ غرفه ٢٤١ پذیرای حضور بازدیدکنندگان خواهند بود.
گزارش‌های دریافتی دنیای پنجره نشان از استقبال خوب بازدیدکنندگان از جدید‌ترین محصولات و یراق‌آلات در و پنجره یو پی وی سی و آلومینیومی و همچنین قفل‌های هوشمند کاله کیلیت در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان استانبول ترکیه دارد که در شماره آینده ماهنامه دنیای نما و پنجره اطلاعات بیشتری درباره چشم‌انداز آینده همکاری این برند جهانی با شرکت کاله کیلیت اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *