حمل مطمئن پنجره ها و شیشه های دوجداره با نگار کیمیا

[ad_1]

همکاری و مشارکت 2 شرکت نگار کیمیا و شرکت افرنگ صنعت میوه داد؛ میوه ای شیرین برای تولیدکنندگان در و پنجره که دغدغه و دردسرشان حمل و نقل سالم و بی نقص در و پنجره‌ها در کلان شهر تهران و طبقات مختلف ساختمان‌هاست. اگر می‌خواهید با خیال راحت در و پنجره های ساخته شده و شیشه‌های دوجداره و چند جداره را صحیح و مطمئن سر پروژه های ساختمان تحویل گرفته و اقدام به نصب آن کنید، همان بهتر که از خدمات بارگیری، حمل و تحویل شرکت نگار کیمیا استفاده کنید.

ماجرا چیست؟ مهندس صراف می‌گوید: شرکت نگار کیمیا با همکاری شرکت افرنگ صنعت که بیش از یک دهه سابقه و تجربه در این صنعت دارد ، در راستای پیشرفت و توسعه ساخت ساز و نمایان‌تر شدن اهمیت صرفه‌جویی در مصرف انرژی و لزوم رعایت مبحث 19 مقررات ملی ساختمان گروه خدمات ویژه حمل‌ونقل شیشه و… برای استفاده در پنجره‌های یو.پی.وی.سی و آلومینیوم با شیشه‌های چند جداره را در شهر تهران راه‌اندازی کرده است.
او با اشاره به برخی مشکلات ایجاد شده بین تولیدکنندگان در و پنجره و سازندگان ساختمان‌ها توضیح می‌دهد: به دلیل نابسامانی‌ها و چالش‌هایی که غالبا بعد از تنظیم قرارداد فروش در فرآیند خدمات حمل‌ونقل شیشه برای تولیدکننده و مشتری به وجود می‌آید، نیاز به استفاده از گروه حمل‌ونقل تخصصی به خصوص  شیشه و برخی مصالح ساختمانی و صنعتی حساس که در حمل‌ونقل دچار صدمه می‌شوند ، احساس می‌شود. بر همین اساس ما تصمیم گرفتیم این خدمات را با شرایط تضمینی برای تمامی تولیدکنندگان و سازندگان در و پنجره، انبوه‌سازان، شرکت‌ها، مجریان و دست‌اندرکاران صنعت ساختمان انجام دهیم.
محسن هاشم زاده، مدیرعامل شرکت افرنگ صنعت درباره دلیل سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت نگار کیمیا جهت ارائه خدمات بارگیری، حمل و تحویل در و پنجره و شیشه های دوجداره در کلان شهر تهران به خبرنگار دنیای نما و پنجره گفت: تجربه سال ها فعالیت شرکت افرنگ صنعت در عرصه در و پنجره یو پی وی سی نشان داد که بسیاری از شرکت‌های مجری پروژه های ساختمانی و سازندگان پروژه های مسکن با مدیران شرکت های تولیدکننده در و پنجره پس از مدتی به دلیل بروز برخی ایرادهای ناشی از حمل غیرتخصصی در و پنجره ها به صورت سنتی دچار اختلاف نظر شده‌اند. وی توضیح می دهد: از سوی دیگر شاهد این هستیم که برخی تولیدکنندگان، در و پنجره های ساخته شده با هزینه های بالا را به هنگام نصب تحویل تیم نصاب خود می‌دهند ولیکن خلا نبود یک سیستم حمل و نقل مطمئن در و پنجره‌ها به ویژه شیشه های دوجداره باعث شده تا شاهد افت کیفیت پنجره‌ها و شیشه باشیم.
حمل و نقل مطمئن با خدمات روشن

  • خدمات تخصصی حمل و نقل در و پنجره ها و شیشه های به عنوان محصول مشترک شرکت های افرنگ صنعت و نگار کیمیا عبارت است از
  • تسهیل در مراحل نصب و جلوگیری از خسارت هزینه‌های اضافی که پس از معرفی پروژه بازدید و بررسی و شناسایی برای کدگذاری تمام درگاه‏ ها در هر طبقه جهت اندازه‌گیری نهایی و تهیه گزارش به کارخانه.
  • بازدید مجدد پروژه و هماهنگی دو روز قبل از بارگیری جهت تحویل گرفتن محل اختصاصی از مدیر پروژه جهت انبار کردن پنجره‌ها به‌صورت اریب حداکثر 10 پنجره و شیشه
  • هماهنگی با تیم نصب جهت زمان اعزام و آماده بودن محل درگاه‌ها جهت نصب و رفع موانع از قبیل کف‏سازی، داربست، گچ‏کاری و مهار داربست‌های داخل درگاه‌ها
  • بارگیری پنجره‌ها و حمل به‌صورت استاندارد با داشتن حفاظ بین پنجره‌ها برای جلوگیری از ساییدگی و تغییر شکل.
  • بارگیری شیشه‌ها 24 ساعت بعد از تولید به روش کاملا حرفه‌ای و استاندارد با خودرو مخصوص بدون کوچک‌ترین آسیب تا محل نصب.

ماهنامه دنیای نما و پنجره – شماره دوم – اسفند 95

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *