استقبال از نخستین کارگاه آموزشی انجمن

[ad_1]

عصر دیروز سه شنبه 19 اردیبهشت 96 اولین دوره کارگاه آموزشی کارشناسی طراحی پنجره و فرآیند اصول نصب در دفتر مرکزی انجمن در و پنجره یو پی وی سی ایران با حضور رئیس و دبیر انجمن برگزار شد .

برای مشاهده گزارش تصویری از این کارگاه آموزشی روی تصویر زیر کلیک کنید

به گزارش دنیای پنجره، در این کارگاه آموزشی 4 ساعته مهندس محمد عزیزی عضو هیات مدیره و مسئول کمیته آموزش انجمن با ارائه مقاله‌ای آموزشی آخرین یافته‌های آموزشی در خصوص طراحی و اصول نصب دقیق در و پنحره‌های یو پی وی سی را مطرح کرد که  با استقبال علاقه‌مندان و فعالین این صنعت روبرو گردید . استراتژی‌های بازاریابی موفق ، بررسی بازار ، طراحی اصولی در و پنجره یو پی‌وی‌سی ، اصول نصب دقیق و… از مطالب مهمی بود که در این جلسه 4 ساعته ارائه گردید.

بر اساس اعلام انجمن در و پنجره یو پی وی سی ایران، کارگاه‌های آموزشی و تخصصی بر اساس برنامه از پیش اعلام شده در دفتر انجمن واقع در تهران –بزرگراه صدر –ابتدای بلوار قیطریه شماره 7  ویژه “مدیران ، کارشناسان بازاریابی و فروش و کارشناسان فنی نصب و اندازه‌گیری برگزار خواهد شد. در صورت تمایل به حضور ،تعداد و اسامی شرکت‌کنندگان خود را تا پایان وقت اداری چهارشنبه 13/02/96 کتباً به دفتر انجمن اعلام کنند. لازم به ذکر است در پایان دوره‌ها از سوی انجمن گواهی فنی مربوطه برای شرکت‌کنندگان صادر خواهد شد .

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *